Mieszkanie za remont – wkrótce kolejna edycja

Mieszkanie za remont – wkrótce kolejna edycja

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych przygotowuje się do rozpoczęcia naboru wniosków w drugiej edycji programu mieszkanie za remont. Szykują się też zmiany w regulaminie programu. Nabór wniosków w drugiej edycji wystartuje jeszcze w tym roku. Aktualnie pracownicy MZNK szacują koszty remontu w wytypowanych do programu mieszkaniach. Wkrótce na stronie internetowej MZNK ukaże się dokładna lista mieszkań z zakresem i szacunkowym kosztem prac do wykonania.

Zmieni się regulamin przydziału mieszkań za remont. Istotna dla mieszkańców zmiana dotyczy składania dokumentów. Do tej pory była możliwość złożenia samego wniosku o przydział mieszkania, a wszystkie wymagane załączniki można było donieść lub dosłać w późniejszym terminie. To znacznie wydłużało procedurę weryfikacji złożonych wniosków. Teraz trzeba będzie złożyć od razu cały komplet dokumentów i załączników.

Nabór wniosków o przydział mieszkania za remont powinien ruszyć jeszcze w tym roku. Prosimy obserwować naszą stronę internetową (www.archiwum.mznk.jaworzno.pl) oraz profil Facebook MZNK w Jaworznie. Na stronie zostanie opublikowana informacja o programie, w tym regulamin, dokumenty do pobrania oraz lista mieszkań.